Site Sponsors
  • Oxford Instruments Nanoanalysis - X-Max Large Area Analytical EDS SDD
  • Park Systems - Manufacturer of a complete range of AFM solutions
  • Strem Chemicals - Nanomaterials for R&D
Posted in | Nanoelectronics

De Technologieën van Agilent Kondigt de Nieuwe Optische Oplossing van de Test voor Multimode Zendontvangers van 850 NM aan

Published on September 21, 2010 at 2:58 AM

Agilent Technologies Inc. (NYSE: A) kondigde vandaag aan zijn volledige optische de testoplossing van de ontvangersspanning zal worden uitgebreid om 850 NM multimode zendontvangers te testen.

Agilent zal de nieuwe optische testoplossingen bij ECOC 2010, 20-22 Sept., Turijn, Italië, het Centrum van de Tentoonstelling van Lingotto Fiere, Zaal 3, Cabine 334 aantonen.

De van de de ontvangersspanning van Agilent N4917A optische de testreeks levert de nauwkeurigste en herhaalbare conformiteit en karakteriseringstestresultaten op. De ingenieurs van het Ontwerp en van de test in de communicatie en opslagindustrie kunnen standaardconformiteit van nauwkeurig nu kenmerken en verifiëren ontvangen optische subassemblage (ROSAs) en zendontvangermodules die tot 14.2 Gb/s in werking stellen, die algemeen in 10 GB Ethernet en de netwerken van het Kanaal van de Vezel van 10 G wordt gebruikt.

De Optische componentenverkopers drijven onophoudelijk optimalisering en herontwerp van de optische zendontvangers die in IEEE 802.3ae 10GbE en IEEE 8.03ba 40GbE en 100G Ethernet en voor de netwerken van het Kanaal van de volgende-generatieVezel worden gebruikt. De groeiende vraag naar optische kort-bereikaanslutingen verhoogt de vraag naar het testen van 850 NM multimode zendontvangers en subcomponenten. De afdelingen van R&D en van de test hebben flexibele testapparatuur nodig die het nauwkeurige karakterisering en nalevings testen, op een herhaalbare en efficiënte manier, voor dergelijke nieuwe ontvangersontwerpen toestaat.

Agilent biedt reeds een volledige optische oplossing van de ontvangerstest voor het Kanaal van de Vezel van 10 gbE-LR/-ER en van 10 G aan. Deze oplossing wordt nu uitgebreid om het testen van kort-bereikzendontvangers, zoals 10GBASE-SR, 40GBASE-SR4 en 100GBASE-SR10 te richten.

De uitgebreide van de de ontvangersspanning van Agilent N4917A optische de testreeks voorziet de ingenieurs van R&D en van de test van een volledige testoplossing. De Voordelen omvatten:

  • nauwkeurige testresultaten met gekalibreerde injectie van optische modulatieomvang (OMA), uitstervenverhouding (ER) en de verticale sanctie van de oogsluiting (VECP);
  • vermindering van programmering en opstelling tijd door conformiteit en karakteriseringstests te automatiseren -- nu ook voor 10 GBASE - SR/100 G basis-SR10 naast bestaande 10 GBASE - LR, - het Kanaal van de Vezel van ER, en van 10 G;
  • een keus van twee verwijzingszenders: een nieuwe één voor 850 NM multimode vezels, naast bestaande ondersteunend 1310 NM en 1550 NM kiezen wijzevezels uit; en
  • investerings bescherming omdat de oplossing op bestaande instrumenten Agilent, zoals j-BERT en Infiniium dca-j gebaseerd is, die voor nauwkeurige karakterisering in andere gigabittoepassingen tot 28.4 Gb/s. kunnen worden gebruikt.

„Van de de ontvangersspanning van Agilent combineert de volledige optische de testoplossing de sterke punten van onze belangrijke fysieke producten van de laagtest met onze decennia van deskundigheid inzake optische meting,“ bovengenoemd Jürgen Beck, algemene manager van Afdeling van de Test van Agilent de Digitale Photonic. „Door de optische de testoplossing van de ontvangersspanning voor 850 NM multimode zendontvangers uit te breiden, wij onze verplichting zetten aan efficiënt het helpen van de teams van R&D voort de volgende generaties van de robuuste optische componenten van de kort-bereikzendontvanger vrijgeven.“

De Agilent optische de testoplossing van de ontvangersspanning bestaat uit het volgende:

  • de kaliberbepaling N4917A en automatiseringssoftware en spannings conditionerende eenheid met uitrusting van de vezel de optische kabel;
  • de 81490A verwijzingszender voor 1310 NM 1550 NM kiest wijzevezels en 850 NM multimode vezels uit;
  • bijkomende uitrustingen voor enige wijze en multimode;
  • j-BERT N4903A/B krachtige periodieke BERT; en
  • 86100C/D Infiniium dca-j.

Bron: http://www.agilent.com/

Last Update: 12. January 2012 02:20

Tell Us What You Think

Do you have a review, update or anything you would like to add to this news story?

Leave your feedback
Submit